Pandemia kłamstw

Książka pt. “Pandemia kłamstw” Judy Mikovits. Dlaczego warto przeczytać?

Pandemia kłamstw” Judy Mikovits (https://www.taniaksiazka.pl/pandemia-klamstw-judy-mikovits-p-1415416.html) to najlepsza książka, jaką kiedykolwiek przeczytamy w tej dziedzinie. Pismo jest tak specyficzne, że każdy na pierwszy rzut oka rozumie, o czym autor pisze. Ta książka opisuje szokującą prawdę o skorumpowanym świecie nauki i epidemiach, których mogliśmy uniknąć.

Jaka jest geneza książki?

Autor został aresztowany przez władze USA za ujawnienie prawdy o wielkim przekręcie medycznym. Otaczała się ludźmi, którzy próbowali mówić prawdę (np. o szczepieniach) i umierali w niewyjaśnionych okolicznościach. Co oni przed nami ukrywają? Czyje interesy przesłaniają prawdę? Nie daj się zmanipulować i odkryj szokujące oszustwo, którego doświadcza świat badań naukowych. Oszustwo, które zagraża zdrowiu naszemu i naszych rodzin. Czy uważasz, że to nie twoja sprawa? Prawie każda pigułka, którą łykamy, każdy wirus, którym możemy się zarazić, i szczepionki, które musimy podawać naszym dzieciom, są produkowane lub testowane w laboratoriach zniszczonych przez wielkie koncerny farmaceutyczne. Poleganie na tym nie jest zdrowe. Judy Mikovits ma na to niepodważalne dowody. Biochemiczka ujawnia, że epidemii HIV można zapobiec, a badania nad retrowirusami mogą mieć związek ze zwiększoną zachorowalnością na choroby cywilizacyjne i autyzm.

Dlaczego warto przeczytać tę książkę?

W obliczu tego oszustwa powinniśmy uważać na COVID-19 i dowiedzieć się prawdy o skorumpowanej pandemii, która ogarnia społeczność medyczną i jest bardziej niebezpieczna niż mogłoby się wydawać.

Czego dotyczy treść książki?

Książka “Pandemia kłamstw” opisuje badania medyczne, w których złamanie ściśle określonych zasad miało katastrofalne skutki dla ludzkości. Pierwszą część książki, skupiającą się na przypadku samej Mikovits, czyta się jak czysto medyczny thriller, którego nie powstydziłaby się sama Tess Gerritsen. “Pandemia kłamstw” siedzi na pograniczu nauki i reportażu, przez co trudno o jasny punkt, a emocje zmieszane z zimnym naukowym podejściem są nieco irytujące. Podejście Mikovitsa jest niewątpliwie mocną stroną tej pozycji. Autorzy w bardzo przystępny sposób wyjaśniają, jak szczepionki wpływają na układ odpornościowy człowieka. Dzięki książce można łatwo poszerzyć swoją wiedzę. W takim wydaniu historia odkryć medycznych staje się jeszcze bardziej fascynująca, a Mikowits dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem zawodowym, którym swobodnie dzieli się z czytelnikiem, traktując go jak równorzędnego partnera w dyskusji.