startowa
kinofon.pl
  4  osób online    Mamy 508 plików 3GP w swojej bazie
Zaloguj się!
Filmy 3GP
Polecamy

Jak ściągać i wrzucać pliki w serwisie rapidshare.com ?

Zarówno wysyłanie jak i ściąganie plików z rapidshare.com jest bardzo prosta czynnością. Tutorial zostaje zamieszczony na naszej stronie z powodu licznych pytań od użytkowników naszego serwisu. Postaram się aby po tej prezentacji współpraca z plikami zamieszczonymi na tym serwerze była łatwa i oczywista. Zapraszam do lektury.

Jak ściągać pliki z serwera ?

1. Po kliknięciu w link "Download" na naszej stronie zostaniesz przeniesiony na stronę rapidshare.com do konkretnego pliku. Na dole wyświetlonej strony znajduje się tabelka z 2 opcjami ściągania pliku: darmowa oraz płatną, my oczywiście wybieramy ta darmowa :2. Po wybraniu opcji "Free" zostaniemy przeniesieni do następnej strony a mianowicie strony wymagającej wybrania serwera z którego chcemy pobrać plik, oraz wpisania kodu z obrazka.a) Zaznaczamy obojętnie który serwer (jest to nieistotne)
b) Wpisujemy kod z obrazka
c) Klikamy w przycisk "download from" (wybrany przez was serwer)
3. Po wykonaniu powyższych czynności wyświetli nam się okienko Downloadu:Zaznaczmy wówczas opcje Zachowaj na dysku, i klikamy "OK".

4.I w ten oto sposób nauczyliśmy się już ściągać pliki z serwera rapidshare.com

5.Serwer rapidshare.com ma ograniczenie, a mianowicie ściąganie 1 pliku na godzinne. Jest to element bardzo denerwujący, zwłaszcza gdy ściągany przez nas plik jest w dwóch częściach.

Istnieje jednak sposób oby ominąć ten problem. Niestety jest to możliwe tylko dla osób posiadających Internet ze zmiennym numerem IP. Do takich przypadków należy np. Neostrada TP. Wówczas użytkownik po ściągnięciu pierwszej części filmu może zresetować połączenie internetowe (np. poprzez chwilowe odłączenie kabla od Internetu, lub zerwanie połączenia za pośrednictwem programu przez który użytkownik się łączy z internetem). Wówczas zostaje mu przyporządkowany nowy numer IP, dzięki czemu serwer poznaje go jako innego użytkownika. W ten sposób można ściągać nieograniczona ilość filmów non stop.

Gdy potrafimy już ściągać pliki z serwera, przydało by się umieć tez je tam umieszczać, w tym rozdziale dowiecie się jak to robić.

Zaczynamy:

1. W okienku adresu przeglądarki internetowej wpisujemy http://rapidshare.com/ .
2. Powinniśmy widzieć takie coś:a) Opcja przeglądaj.
b) Opcja Upload!.

3. Najpierw klikamy przycisk "przeglądaj" (a), w wyświetlonym okienku wybieramy plik który chcemy wysłać na serwer i klikamy "Otwórz".
4. Jak dodamy już plik który chcemy uploadowac klikamy przycisk "Upload!"
5. Wyświetli nam się pasek postępu uploadowania. Gdy dojdzie on do końca, zostaniemy przeniesieni do następnej pod strony, gdzie można wpisać dane, jest to czynność nieobowiązkową. Na samym dole klikamy w link "I dont want a collector s account right now. Just give me the download-link." Strona zostanie odswierzona a na dole ujrzymy dwa linki:

Your Download-Link #1: To link do pliku który umieściliśmy na serwerze
Your Delete-Link #1: To link poprzez który możemy usunąć dodany przez nas plik z serwera.

W ten oto sposób mamy link do pliku który pózniej wystarczy umieścić w okienku "Link" na naszej strony.

Jak widać zarówno dodawanie jak i ściąganie plików na rapidshare jest proste i nie wymaga dużych umiejętności.

Życzymy Powodzenia !


Ślub Kornela, popularnego dzię...
5320 wyświetleń
Komentarze (1)
Dodano przez: czarny
Data dodania: 2007-05-03 18:00:56

Zwariowana komedia z udziałem ...
3562 wyświetleń
Komentarze (9)
Dodano przez: pingwin
Data dodania: 2007-04-12 01:39:17

Kolejny monotonny dzień w szko...
3419 wyświetleń
Komentarze (10)
Dodano przez: pingwin
Data dodania: 2007-04-10 23:46:01

Film jest adaptacją popularneg...
2825 wyświetleń
Komentarze (4)
Dodano przez: bercik99
Data dodania: 2007-04-18 02:41:49

Historii zielonego ogra ciąg d...
2640 wyświetleń
Komentarze (2)
Dodano przez: mibi
Data dodania: 2007-07-08 22:40:19


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Filmy są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.